Plánované semináře a akce

Zprávy

 • Shromáždění delegátů Hospodářské komory hl. m. Prahy zhodnotilo roční činnost a schválilo rozpočet na další období

  16.05.2024 / Nezařazeno

  Účastníci Shromáždění delegátů Hospodářské komory hl. m. Prahy na svém květnovém náhradním zasedání vyslechli zprávu o činnosti představenstva, ve které předseda JUDr. Petr Michal hodnotil obecně činnost komory, včetně tří pořádaných kulatých stolů a dalších aktivit.

 • NÁHRADNÍ SHROMÁŽDĚNÍ DELEGÁTŮ HKP 2024

  30.04.2024 / Nezařazeno

  Vážení členové Hospodářské komory hl. m. Prahy, dovoluji si Vás informovat o skutečnosti, že zasedání Shromáždění delegátů Hospodářské komory hl. m. Prahy, které se sešlo dne 30.4.2024, nebylo usnášeníschopné, tedy nebylo dosaženo potřebné nadpoloviční účasti všech delegátů (členů HKP).

 • Na začátku roku v Česku narostl počet osobních bankrotů

  29.04.2024 / Nezařazeno

  Za první čtvrtletí letošního roku bylo v České republice vyhlášeno celkem 3 654 osobních bankrotů, meziročně o 16 % více a zároveň více než v kterémkoliv čtvrtletí loňského roku. Insolvenčních návrhů bylo podáno 3 762, o 11 % více než v prvním čtvrtletí loni. Nejvyšší míru bankrotu zaznamenává Ústecký kraj, kde za posledních 12 měsíců prošlo osobním bankrotem 22 z 10 tisíc obyvatel. Vyplývá to z analýzy dat portálu www.informaceofirmach.cz, kterou provedla společnost CRIF.

Naši partneři

Zobrazit více členů