Členové

 • ZEPHYR, s.r.o.

  Přejít na web
 • Up Česká republika s.r.o.

  Společnost Up Česká republika s.r.o. je specialistou na zaměstnanecké benefity nabízející stravenky, dárkové poukázky a poukázky pro volný čas a relaxaci. Up ČR je spolehlivým partnerem jak pro malé, tak střední či velké podniky.

  Přejít na web
 • SPED-IT s.r.o.,

  Společnost SPED-IT s.r.o. byla založena v lednu 2008. Nosným programem společnosti je mezinárodní nákladní doprava a spedice. Z těchto činností vyplynula potřeba řešit problematiku komplexní správy vozového parku. Proto jsme se začali zabývat online sledováním (monitorováním) vozidel a pohonných hmot, vybudovali jsme auto/pneu servis. SPED-IT s.r.o. přináší svými službami nový obzor pro dopravní, logistické, stavební společnosti a zemědělce, zkrátka všechny, kteří,disponují ve svém vozovém parku osobními, užitkovými, nákladními vozy,stavebními stroji a zemědělskou technikou.

  Přejít na web
 • Raben Logistics Czech

  Raben Logistics Czech působí na trhu od roku 2008. Nabízí komplexní logistické služby pro malé, střední i velké podniky ve všech segmentech. Poskytuje smluvní logistiku, tuzemskou a zahraniční silniční přepravu, logistiku čerstvých produktů a další služby. Disponuje 9 strategicky rozmístěnými skladovými areály po celé České republice, zaměstnává 600 zaměstnanců a nabízí přes 85 000 m2 moderních skladových prostor.

  Přejít na web
 • Pointex Plus, s.r.o.

  Přejít na web
 • OMNIPOL a.s.

  Naše vize: „Být první volbou pro domácí i zahraniční partnery při řešení otázek obchodu s moderními technologiemi, obrannou a bezpečnostní technikou, zvláště v oblasti průzkumných a elektronických systémů. Neustále zkvalitňovat a rozšiřovat naše technologické zázemí a perspektivní, kvalifikovaný tým pracovníků. Navázat na více než 80 let úspěšné existence naší společnosti poskytováním kvalitních a spolehlivých služeb.“

  Přejít na web
 • Novicom, s.r.o.

  Novicom je český výrobce nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost ICT. Jeho klíčovým produktem je AddNet – unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

  Přejít na web
 • NeXA, s.r.o.

  Poskytujeme užitečné poradenství v oblasti bezpečnosti informací, IT služeb, řízení kontinuity činností a personalistiky. Realizujeme audity, analýzy rizik a penetrační testování, připravujeme bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Zastupujeme klienty v komunikaci s Úřadem pro ochranu osobních údajů. Řídíme projekty. Zavádíme a auditujeme systémy řízení. Naše podnikatelská strategie je založena na slušném přístupu a pečlivé realizaci smluvených služeb včetně garance výsledků.

  Přejít na web
 • NATUR APATYKA s.r.o.

  NATUR APATYKA s. r. o. je česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které pomáhají posilovat obranyschopnost organismu dětí i dospělých. Společně se svými partnery provozuje síť prodejen NATUR APATYKA po celé České republice.

  Přejít na web
 • MDL Expo s.r.o.

  Oblast našeho působení se zaměřuje především na realizaci veletrhů, a to v širším měřítku od organizace eventů, přes realizaci expozic po zajišťování účastí na mezinárodních veletrzích. Více na www.mdlexpo.cz.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat