Členové

 • MDL Expo s.r.o.

  Oblast našeho působení se zaměřuje především na realizaci veletrhů, a to v širším měřítku od organizace eventů, přes realizaci expozic po zajišťování účastí na mezinárodních veletrzích. Více na www.mdlexpo.cz.

  Přejít na web
 • KASPAR PR

  Za Kaspar PR stojí konzultant Pavel Kašpar se svým týmem. Public relations a marketingu se věnuje od roku 2006. Zaměřuje se na strategické poradenství a realizaci konkrétních PR projektů, budování vztahů s veřejností a médii.

  Přejít na web
 • JP TECH s.r.o.

  Přejít na web
 • HANSCRAFT, s.r.o.

  Společnost HANSCRAFT se zaměřuje na volný čas a wellness. Propojení všech produktů zní jako tip na ideálně strávenou neděli - nejdřív se člověk projede na elektrokole, pak si dá sprchu, skočí do vířivky, něco si ugriluje a večer si dá saunu.

  Přejít na web
 • FRONTIER TECHNOLOGIES, S.R.O.

  Přejít na web
 • FRONTIER COMPONENTS, s.r.o.

  Jsme dodavatel širokého sortimentu dílů pro výrobce výtahů i pro jejich údržbu a opravy. Nabízíme výtahové stroje, kladky, bezpečnostní komponenty, vlečné kabely, výtahová lana, dveře, elektrokomponenty, výtahová vodítka a další příslušenství. K námi dodaným výrobkům poskytujeme odborný servis.

  Přejít na web
 • Flow East a.s.

  Přejít na web
 • e-regaly - Ivan Vilim

  Jsme profesionálové ve světě regálů. Vybavujeme archivy, sklady a jiné provozy regálovými systémy a kovovým nábytkem, včetně kompletního servisu: zaměření, zpracování návrhu a nabídky, dopravy a montáže regálů. Provádíme revize regálových zařízení.

  Přejít na web
 • DOUBLE INFORMATION - Josef Tichý

  Již od roku 1992 vám pomáháme ke splnění vašich snů a přání. Ať potřebujete peníze na cokoli, ideálním řešením je americká hypotéka. Hned po hypotečním úvěru je americká hypotéka nejlevnější způsob, jak vyřešit jakékoli finanční potřeby. Jedná se o bezúčelový úvěr, tzn. peníze můžete využít např. na konsolidaci zbytečně drahých půjček, na refinancování nevýhodné zástavy na vaší nemovitosti, na rekonstrukci, rozjezd či rozšíření podnikání, nebo třeba i vše najednou, kdy však máte pouze jeden jediný úvěr, tzn. pouze jednu splátku. Na rozdíl od bank nenahlížíme do bankovního registru a nepožadujeme dokládání příjmů. Poplatky u nás nevedeme, a to absolutně žádné! Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty zcela zdarma, a to vč. právních služeb.

  Přejít na web
 • Česká pojišťovna a.s.

  Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat