Členové

 • Agentura Helas, s.r.o.

  Prestižní ekonomický žebříček Štiky českého byznysu už třináct let oceňuje na regionální i celostátní úrovni zdravé a dynamické firmy. Projekt založila mezinárodní úvěrová pojišťovna Coface s cílem identifikovat české prudce rostoucí podniky.

  Přejít na web
 • Agentura Helas s.r.o.

  Agentura Helas je od roku 1997 specialistou v oboru event management. Agentura se zabývá pořádáním společenských a kulturních akcí. Rovněž je pořadatelem projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Exportní cena DHL UniCredit a Štiky českého byznysu.

  Přejít na web
 • Agentura Helas s.r.o.

  Posláním soutěže Exportní cena DHL UniCredit je najít a ocenit malé a středně velké exportní firmy v České republice. Soutěž založila před 19 lety společnost DHL, aby podpořila český export, který dnes tvoří podstatnou část české ekonomiky.

  Přejít na web
 • Agentura Helas s.r.o.

  Projekt Ocenění Českých Podnikatelek od roku 2008 podporuje a oceňuje české podnikatelky a vyzdvihuje společenskou odpovědnost drženou v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí.

  Přejít na web
 • Agentura Helas s.r.o.

  Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club je exkluzivním dámským klubem, který od roku 1999 sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu, navazuje na šmrnc první republiky a nebojí se nových technologií. Inspirace – zážitky – sdílení – nová přátelství.

  Přejít na web
 • AGAPA servis, s.r.o.

  Přejít na web
 • Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.

  Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. poskytuje široké služby v oblasti insolvenčního práva. Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. působí jako insolvenční správce a zajišťuje řešení úpadků dlužníků oddlužením, reorganizací a konkursem. V rámci řešení jednotlivých případů vždy upřednostňujeme osobní přístup ke klientům a individuální řešení jejich problémů.

  Přejít na web
 • 4.PROSTOR, s.r.o.

  4.PROSTOR, s.r.o. – marketingová a reklamní agentura. Již 18 let pro naše klienty navrhujeme, vytváříme a udržujeme firemní identity a pečujeme o jejich značky. Poskytujeme kompletní servis pro propagaci firem, výrobků nebo služeb. Zajišťujeme komplexní služby reklamní agentury; reklamní a marketingové služby, služby počítačové grafiky, internetové reklamy a marketingu, stavbu webové grafiky, správu sociálních sítí a online marketingu, výrobu a instalaci interiérové i venkovní reklamy. Provádíme analýzy současného stavu a navrhujeme řešení. Naším cílem je navýšení vašeho zisku. V roce 2016 a 2017 jsme obdrželi nominace v prestižní soutěži Prima Zlatá pecka. Věříme v to, co děláme. Tvoříme s láskou.

  Přejít na web
 • 2GIS CZ s.r.o.

  2GIS je informační systém Prahy s 3D mapou. S 2GIS máte při ruce vždy nejaktuálnější a přesné informace o organizacích a službách. Snadno a rychle najdete kontakty, otevírací doby, vstupy do budov a další detailní údaje. Skvělá orientace ve městě včetně plánování tras. Zdarma, online i offline. Pro mobil, tablet i PC. 17 let na trhu, více než 300 měst v 9 zemích světa.

  Přejít na web
 • 24LCS s.r.o.

  Právní Elektronický Systém (PES) webová aplikace pro řízení právních požadavků a certifikace ISO online

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat