Členové

 • Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

  CETIN, celým názvem Česká telekomunikační infrastruktura a.s., je česká telekomunikační společnost, která je součástí investiční skupiny PPF. Společnost CETIN vznikla odštěpením od O2 Czech Republic a.s. k 1. červnu 2015 a stala se správcem a provozovatelem největší telekomunikační sítě pokrývající celé území České republiky. Do správy CETIN patří fixní přístupová síť, mobilní přístupová síť a zároveň mezinárodní telekomunikační služby. Od ledna 2016 je společnosti CETIN ze 100% vlastněna skupinou PPF. Síť CETIN zahrnuje 38 000 km optických kabelů a 20 000 000 km párů metalických kabelů po celé České republice. Mixem mobilních technologií GSM, UMTS, LTE a CDMA, které šíří 6 000 základnových stanic, a prostřednictvím fixních technologií SDH, WDM, Ethernet a IP pokrývá 99,6 % populace ČR. Na mezinárodní úrovni vlastní CETIN fyzické síťové uzly PoP (Point of Presence) v Londýně, Vídni, Bratislavě a Frankfurtu. Od roku 2016 je CETIN generálním partnerem hudebního festivalu Pražské jaro. Společně s Pražským jarem uvedl v rámci jeho 71. ročníku festivalovou novinku - online přenos zahajovacího koncertu na Pražskou Kampu a do 8 českých a slovenských kin.

  Přejít na web
 • Česká pojišťovna a.s.

  Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.

  Přejít na web
 • CRIF - Czech Credit Bureau, a.s.

  Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis.

  Přejít na web
 • CRI ameba.eu s.r.o.

  Ameba.eu je tým profesionálů z oborů HR a marketing. Na trhu působíme již od roku 2012. Během našeho působení jsme pomohli úspěšně obsadit pracovní pozice po celé České republice. Volná pracovní místa našich klientů nabízíme a vypisujeme na našem portálu ameba.eu. Kontaktujte nás na tel. 702120450!

  Přejít na web
 • CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

  Během více než dvacetileté advokátní praxe jsme v domácím i mezinárodním prostředí získali reputaci stabilní a nezávislé kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Díky širokému spektru poskytovaných služeb jsme schopni zajišťovat špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci naší specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské a právo veřejného investování. Samozřejmá jazyková vybavenost nám umožňuje poskytovat právní servis v hlavních světových jazycích.

  Přejít na web
 • Ayming Česká republika, s. r. o.

  Ayming je mezinárodní poradenská společnost specializující se na poradenství v oblasti zvyšování výkonnosti firem. V České republice Ayming poskytuje služby v oblasti financování inovací a dotačního poradenství. Služby Ayming využívá více než 400 spokojených klientů v rámci České republiky.

  Přejít na web
 • ASIANA, spol. s r.o.

  Přejít na web
 • Asiana, Co. Ltd.

  Přejít na web
 • ASIANA spol. s r. o.

  Přejít na web
 • Agentura Helas, s.r.o.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat