Členové

 • 4.PROSTOR, s.r.o.

  4.PROSTOR, s.r.o. – marketingová a reklamní agentura. Již 18 let pro naše klienty navrhujeme, vytváříme a udržujeme firemní identity a pečujeme o jejich značky. Poskytujeme kompletní servis pro propagaci firem, výrobků nebo služeb. Zajišťujeme komplexní služby reklamní agentury; reklamní a marketingové služby, služby počítačové grafiky, internetové reklamy a marketingu, stavbu webové grafiky, správu sociálních sítí a online marketingu, výrobu a instalaci interiérové i venkovní reklamy. Provádíme analýzy současného stavu a navrhujeme řešení. Naším cílem je navýšení vašeho zisku. V roce 2016 a 2017 jsme obdrželi nominace v prestižní soutěži Prima Zlatá pecka. Věříme v to, co děláme. Tvoříme s láskou.

  Přejít na web
 • 2GIS CZ s.r.o.

  2GIS je informační systém Prahy s 3D mapou. S 2GIS máte při ruce vždy nejaktuálnější a přesné informace o organizacích a službách. Snadno a rychle najdete kontakty, otevírací doby, vstupy do budov a další detailní údaje. Skvělá orientace ve městě včetně plánování tras. Zdarma, online i offline. Pro mobil, tablet i PC. 17 let na trhu, více než 300 měst v 9 zemích světa.

  Přejít na web
 • 24LCS s.r.o.

  Právní Elektronický Systém (PES) webová aplikace pro řízení právních požadavků a certifikace ISO online

  Přejít na web
 • 1. VOX a.s.

  Kurzy, semináře a školení s tradicí od roku 1993. Rozšiřovat své znalosti můžete v daních a účetnictví, pracovněprávních i mzdových předpisech či v logistice, své dovednosti a schopnosti můžete rozvíjet prostřednictvím soft skills kurzů.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat