Členové

 • Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu

  Přejít na web
 • O2 IT Services s.r.o.

  O2 IT Services svými službami pokrývá celý životní cyklus IT. Poskytuje IT služby pro komerční trh i v rámci skupiny O2. Prokázané reference potvrzují schopnost uspokojit i nejnáročnější zákazníky - komerční společnosti i instituce státní správy.

  Přejít na web
 • Novicom, s.r.o.

  Novicom je český výrobce nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost ICT. Jeho klíčovým produktem je AddNet – unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

  Přejít na web
 • NOEN, a.s.

  Přejít na web
 • NeXA, s.r.o.

  Poskytujeme užitečné poradenství v oblasti bezpečnosti informací, IT služeb, řízení kontinuity činností a personalistiky. Realizujeme audity, analýzy rizik a penetrační testování, připravujeme bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Zastupujeme klienty v komunikaci s Úřadem pro ochranu osobních údajů. Řídíme projekty. Zavádíme a auditujeme systémy řízení. Naše podnikatelská strategie je založena na slušném přístupu a pečlivé realizaci smluvených služeb včetně garance výsledků.

  Přejít na web
 • NATUR APATYKA s.r.o.

  NATUR APATYKA s. r. o. je česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které pomáhají posilovat obranyschopnost organismu dětí i dospělých. Společně se svými partnery provozuje síť prodejen NATUR APATYKA po celé České republice.

  Přejít na web
 • My Via, s.r.o.

  Přejít na web
 • MDL Expo s.r.o.

  Oblast našeho působení se zaměřuje především na realizaci veletrhů, a to v širším měřítku od organizace eventů, přes realizaci expozic po zajišťování účastí na mezinárodních veletrzích. Více na www.mdlexpo.cz.

  Přejít na web
 • Light communication s.r.o.

  Společnost LIGHT COMMUNICATION s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti PR komunikace, mediální komunikace, mediálního zastoupení a IT komunikace. LIGHT COMMUNICATION s.r.o. je 100 procentně česká společnost s dlouholetými zkušenostmi z oblasti médií a oblasti IT služeb. K založení společnosti došlo v roce 2016 po logickém vyústění působení v mediálním prostředí a IT sféře. Zakladatelkou společnosti je novinářka Petra Hátlová.

  Přejít na web
 • Le Cheque Déjeuner s. r. o.

  Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.Společnost Up Česká republika (Le Cheque Déjeuner s.r.o.) je specialistou na zaměstnanecké benefity nabízející stravenky, dárkové poukázky a poukázky pro volný čas a relaxaci. Up ČR je spolehlivým partnerem jak pro malé, tak střední či velké podniky.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat