Členové

 • OTIDEA avz s.r.o

  Poradenská společnost v oblasti veřejných zakázek s praxí již přes 13 let. Správně podaná nabídka, které splní všechny požadavky zákona i zadavatel ve všech aspektech, je vždy náročný proces i pro školené odborníky. Ve spolupráci s Vámi připravíme nabídku tak, aby měla maximální šanci na úspěch v daném výběrovém řízení. Nabízíme Vám především konzultační a poradenské služby zajišťující odbornou pomoc a vedení při přípravě nabídky. Prostudování zadávacích podmínek veřejné zakázky a možnost zpracování nabídky včetně optimalizace Vaší nabídky jako celku dle vyhlášených hodnotících kritérií. Odbornou podporu při zpracování nabídky v souladu se zákonem a zadávacími podmínkami včetně pečlivé revize nabídek před jejich podáním. Přípravu námitek proti nesprávnému postupu zadavatele. Zpracování návrhu k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

  Přejít na web
 • OMNIPOL a.s.

  Naše vize: „Být první volbou pro domácí i zahraniční partnery při řešení otázek obchodu s moderními technologiemi, obrannou a bezpečnostní technikou, zvláště v oblasti průzkumných a elektronických systémů. Neustále zkvalitňovat a rozšiřovat naše technologické zázemí a perspektivní, kvalifikovaný tým pracovníků. Navázat na více než 80 let úspěšné existence naší společnosti poskytováním kvalitních a spolehlivých služeb.“

  Přejít na web
 • Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu

  Přejít na web
 • Novicom, s.r.o.

  Novicom je český výrobce nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost ICT. Jeho klíčovým produktem je AddNet – unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

  Přejít na web
 • NOEN, a.s.

  Přejít na web
 • NeXA, s.r.o.

  Poskytujeme užitečné poradenství v oblasti bezpečnosti informací, IT služeb, řízení kontinuity činností a personalistiky. Realizujeme audity, analýzy rizik a penetrační testování, připravujeme bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Zastupujeme klienty v komunikaci s Úřadem pro ochranu osobních údajů. Řídíme projekty. Zavádíme a auditujeme systémy řízení. Naše podnikatelská strategie je založena na slušném přístupu a pečlivé realizaci smluvených služeb včetně garance výsledků.

  Přejít na web
 • NATUR APATYKA s.r.o.

  NATUR APATYKA s. r. o. je česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které pomáhají posilovat obranyschopnost organismu dětí i dospělých. Společně se svými partnery provozuje síť prodejen NATUR APATYKA po celé České republice.

  Přejít na web
 • MDL Expo s.r.o.

  Oblast našeho působení se zaměřuje především na realizaci veletrhů, a to v širším měřítku od organizace eventů, přes realizaci expozic po zajišťování účastí na mezinárodních veletrzích. Více na www.mdlexpo.cz.

  Přejít na web
 • Light communication s.r.o.

  Společnost LIGHT COMMUNICATION s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti PR komunikace, mediální komunikace, mediálního zastoupení a IT komunikace. LIGHT COMMUNICATION s.r.o. je 100 procentně česká společnost s dlouholetými zkušenostmi z oblasti médií a oblasti IT služeb. K založení společnosti došlo v roce 2016 po logickém vyústění působení v mediálním prostředí a IT sféře. Zakladatelkou společnosti je novinářka Petra Hátlová.

  Přejít na web
 • KASPAR PR

  Za Kaspar PR stojí konzultant Pavel Kašpar se svým týmem. Public relations a marketingu se věnuje od roku 2006. Zaměřuje se na strategické poradenství a realizaci konkrétních PR projektů, budování vztahů s veřejností a médii.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat