Členové

 • JP TECH s.r.o.

  Přejít na web
 • Ing. Pavla Berková - Dream Job

  Personální agentura Dream Job zahájila svojí činnost v roce 2011, přičemž byla od samého začátku zaměřena především na segment hospitality a gastronomy. Za svého působení na trhu úspěšně obsadila stovky pozic do středního, vyššího i top managementu hotelů, restaurací, cateringových společností, cestovních kanceláří i realizačních týmů unikátních road show. Mezi našimi spokojenými klienty naleznete mezinárodní řetězce, soukromé společnosti i neziskové organizace působící v České republice i v zahraničí.

  Přejít na web
 • IB Grant Thornton Consulting s.r.o.

  Grant Thornton je přední světová účetní a poradenská firma poskytující daňové a právní poradenství, audit, manažerské i transakční poradenství a oceňování. V ČR působí od roku 1991 a spolupracuje s více než 700 klienty, včetně poloviny Czech TOP 100 firem a desítek nadnárodních společností.

  Přejít na web
 • Channel Crossings s.r.o.

  Přejít na web
 • HANSCRAFT, s.r.o.

  Společnost HANSCRAFT se zaměřuje na volný čas a wellness. Propojení všech produktů zní jako tip na ideálně strávenou neděli - nejdřív se člověk projede na elektrokole, pak si dá sprchu, skočí do vířivky, něco si ugriluje a večer si dá saunu.

  Přejít na web
 • FRONTIER TECHNOLOGIES, S.R.O.

  Přejít na web
 • FRONTIER COMPONENTS, s.r.o.

  Jsme dodavatel širokého sortimentu dílů pro výrobce výtahů i pro jejich údržbu a opravy. Nabízíme výtahové stroje, kladky, bezpečnostní komponenty, vlečné kabely, výtahová lana, dveře, elektrokomponenty, výtahová vodítka a další příslušenství. K námi dodaným výrobkům poskytujeme odborný servis.

  Přejít na web
 • Flow East a.s.

  Přejít na web
 • e-regaly - Ivan Vilim

  Jsme profesionálové ve světě regálů. Vybavujeme archivy, sklady a jiné provozy regálovými systémy a kovovým nábytkem, včetně kompletního servisu: zaměření, zpracování návrhu a nabídky, dopravy a montáže regálů. Provádíme revize regálových zařízení.

  Přejít na web
 • DOUBLE INFORMATION - Josef Tichý

  Již od roku 1992 vám pomáháme ke splnění vašich snů a přání. Ať potřebujete peníze na cokoli, ideálním řešením je americká hypotéka. Hned po hypotečním úvěru je americká hypotéka nejlevnější způsob, jak vyřešit jakékoli finanční potřeby. Jedná se o bezúčelový úvěr, tzn. peníze můžete využít např. na konsolidaci zbytečně drahých půjček, na refinancování nevýhodné zástavy na vaší nemovitosti, na rekonstrukci, rozjezd či rozšíření podnikání, nebo třeba i vše najednou, kdy však máte pouze jeden jediný úvěr, tzn. pouze jednu splátku. Na rozdíl od bank nenahlížíme do bankovního registru a nepožadujeme dokládání příjmů. Poplatky u nás nevedeme, a to absolutně žádné! Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty zcela zdarma, a to vč. právních služeb.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat