Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Jsme na naše členy právem hrdí

2017-06-28 / Aktuální téma

V průběhu měsíce června byly slavnostně vyhlášeny výsledky letošní soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku 2017. Je více než potěšující, že v kategorii do pěti tisíc zaměstnanců jsou v první pětici hned dva zástupci členů Hospodářské komory hl. m. Prahy, jmenovitě na druhém místě se umístila společnost FOXCONN CZ, s.r.o. a na pátém místě společnost Valeo Autoklimatizace k.s.

V nejvyšší kategorii tedy nad pět tisíc zaměstnanců se hned na třetím místě umístila členská společnost Československá obchodní banka, a.s., na prvních dvou místech v této kategorii se umístily společnosti Škoda auto a.s. Komerční banka, a.s., které sice nejsou přímo členem Pražské hospodářské komory, ale jsou členy Hospodářské komory České republiky.

Jsme na naše členy právem hrdí. Takovéto skvělé výsledky našich členů jsou výbornou známkou i pro prestiž a dobré jméno Hospodářské komory, která svým přínosem dokáže zaujmout i ty nejúspěšnější podniky a podnikatele,“ hodnotí tuto skutečnost předseda představenstva Hospodářské komory hl. m. Prahy a viceprezident HK ČR pan Roman Pommer.

Další informace: http://www.klubzamestnavatelu.cz/

Filtrovat

od 26.05.2024
do 26.05.2024
Všechny rubriky
Filtrovat