Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Ohlédnutí za Veletrhem řemesel na Ovocném trhu

2017-09-27 / Aktuální téma

Seznámit se s nabídkou studijních oborů učňovského školství, podívat se na ukázky řemeslného umění, zúčastnit se cechovních workshopů nebo i zakoupit a ochutnat některé výrobky mohli Pražané na Ovocném trhu v Praze 1, při Veletrhu řemesel.

Pro fungování hlavního města jsou malí a střední podnikatelé, kteří své řemeslo ovládají dobře a poskytují kvalitní služby, velmi důležití. Veletrh řemesel je akcí, kterou Praha propaguje učňovské školství a jednou z aktivit, kterými podporuje své živnostníky a řemeslníky.

Nad akcí převzala záštitu radní pro oblast školství Irena Ropková. „Díky spolupráci s cechy a především pražskou hospodářskou komorou se nám daří propojovat systém vzdělávání s našimi sociálními partnery. Veletrh řemesel a celá řada dalších aktivit, včetně dovednostních soutěží či dlouhodobých projektů zaměřených na rozvoj odborného vzdělávání, je toho důkazem,“ dodala radní Irena Ropková.

Na Veletrhu řemesel byla samozřejmě zastoupena i Hospodářská komory hl. m. Prahy a také naši kolegové z řemeslných cechů.

Tímto bychom rádi poděkovali všem za účast a podporu akce, jmenovitě to jsou Pavel Žatečka a Hana Bukáčková za Cech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, Ladislava Dudková Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR a Lenka Karabinová, Michaela Merglová a Tomáš Hrubý Cech suché výstavby ČR.

Fotogalerie

Filtrovat

od 15.04.2024
do 15.04.2024
Všechny rubriky
Filtrovat