Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Přehledová publikace o facility managementu pro členy HKP se slevou

2023-06-15 / Aktuality z oblasti podnikání

V dnešní době, kdy náklady na veškeré aspekty provozu budov prudce rostou, je klíčové mít správné nástroje a strategie k efektivní správě nemovitostí. Facility management nabízí metody a nástroje, které mohou významně přispět ke zvýšení efektivity a snížení nákladů, a to nejen v soukromém sektoru, ale i ve veřejné sféře, která spravuje rozsáhlý majetek.

Kniha Facility management ve zkratce rozšiřuje aktivity IFMA CZ, české asociace facility managementu. „Architektura a stavba budov jsou začátkem jejich dlouhého životního cyklu. Jak tedy zajistit, aby tyto budovy byly efektivně spravovány a udržovány, aby jejich hodnota zůstala zachována a jejich provoz byl co nejefektivnější? Odpovědi nabízí facility management (FM), který se zabývá správou a provozem budov s hlavním cílem maximalizovat jejich užitečnost a minimalizovat náklady. Aktuálně vydaná publikace má za cíl především edukovat trh, ale také poskytnout informace o moderním facility managementu správcům a majitelům budov,“ říká Ing. Jiří Knap, prezident IFMA CZ a předseda Sekce facility managementu při Hospodářské komoře hl. m. Prahy.

Členové Hospodářské komory hl. m. Prahy si mohou knihu až do konce měsíce června zakoupit s 15% slevou, k tomu postačí na tomto odkazu zadat slevový kód HKP15

 

Filtrovat

od 21.06.2024
do 21.06.2024
Všechny rubriky
Filtrovat