Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Projekt WORKKING.CZ - PR článek

2022-09-19 / Projekty HKP

Účelem projektu WORKKING.CZ je zajistit pracovníky do výroby skrze ověřené pracovní agentury.

Hlavním přínosem projektu je úspora financí a času pracovníkům HR oddělení nebo personalistům a snížení rizik spojených s výkonem nelegální práce. Služba se soustředí na vyhledávání pracovníků od nekvalifikovaných až po středně kvalifikované, tedy pracovníky, jež zastávají především manuální činnosti.

Cílem služby je také snaha šířit osvětu a upozorňovat na rizika zastřeného zprostředkování. Podle českého práva firmám, které hledají agenturní pracovníky i pracovním agenturám bez řádných licencí, hrozí pokuty v řádech milionů korun.

Proč WORKKING.CZ?

Protože víme, jak složité může být najít správného partnera pro dlouhodobou spolupráci. Cílem Workkingu je Vám takového partnera z řad pracovních agentur zajistit a spolupráci udržovat.

Jsme nezávislým mediátorem každé spolupráce, kterou zprostředkujeme. Držíme si svou objektivitu a udržujeme spolupráci v chodu.

Ve WORKKING:

  • Spolupracujeme pouze s ověřenými pracovními agenturami
  • Všechny agentury v projektu jsou kontinuálně kontrolovány (smluvní podklady skrze advokátní kancelář, platnost licencí, dodržování dohod, kvalita zprostředkovaných pracovníků)
  • Zajistíme férové podmínky a ceny
  • je vše zdarma

Projekt je určen i pro spolehlivé pracovní agentury. Jestliže jste licencovanou agenturou práce a máte zájem se o projektu dozvědět více, či se do něj registrovat, budeme rádi, když se na nás obrátíte pro podrobnější informace.

Pro více informací se neváhejte obrátit na Jana Zemana, jednatele projektu, na emailu jan@workking.cz, anebo na tel. čísle +420 607 759 793

Filtrovat

od 26.05.2024
do 26.05.2024
Všechny rubriky
Filtrovat