Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Aktuální legislativa pro energetické manažery

2017-11-30 / Projekty HKP

Druhý z původně šesti plánovaných seminářů zaměřených na aktivní rozšiřování informací v oblasti úspor energií proběhl tento týden na půdě Hospodářské komory hl. m. Prahy. Seminář byl určen především pro manažery, kteří mají ve svých firmách na starosti snižování energetické zátěže a úspory energií.  Jeho hlavním tématem byly především zákonné požadavky v oblasti hospodaření s energií, ochrany ovzduší a využití obnovitelných zdrojů energie.  Přednášející Ing. Miroslav Mareš a Doc. Ing. Roman Povýšil, Csc. z Asociace energetických auditorů-specialistů seznámili účastníky semináře s hlavními problémovými okruhy legislativy a potenciálními riziky při řízení energetického hospodářství průmyslového podniku a energeticky zatížených firem. Přednáška byla doplněna zajímavými a inspirativními příklady z praxe.

Tyto semináře Vám přináší Hospodářská komora hl. m. Prahy ve spolupráci s MPO v rámci programu EFEKT, který je zaměřen na podporu energetických úspor a využití obnovitelných zdrojů energie.

Pokud Vám tento seminář ušel a rádi by jste se o tomto tématu dozvěděli více, přihlaste se  na další vypsané termíny u Alexandra Fikarta email: fikart@hkp.cz.

Filtrovat

od 05.12.2022
do 05.12.2022
Všechny rubriky
Filtrovat

Časopis HKP