Zprávy a novinky
Zpět na novinky

PROKOP - kurzy pro firmy zdarma

2018-01-05 / Nezařazeno

Fond dalšího vzdělávání, p. o. MPSV (FDV) přichází s nabídkou vzdělávacích kurzů pro Vaše zaměstnance. V rámci projektu PROKOP nabízí FDV vzdělávací kurzy zaměřené naměkké dovednosti a finanční a občanskou gramotnost.

Velké množství firem si uvědomuje potřebu rozvoje svých zaměstnanců, a proto investují čas a prostředky do realizace vzdělávacích kurzů, které podporují a rozšiřují dovednosti a kompetence jejich pracovníků. Posláním projektu je umožnit vzdělávání a osobní rozvoj mj. zaměstnancům, kteří jsou často opomíjeni a jejichž potenciál nebývá jednoduché dostatečně rozvinout – lidé pracující v manuálních, pomocných, asistentských či administrativních pozicích, lidé nad 50 let, zdravotně znevýhodnění, rodiče s malými dětmi apod.

Máme zkušenosti s realizací vzdělávacích projektů, a proto pro Vás můžeme připravit program, který přizpůsobíme co do obsahu i časového harmonogramu potřebám a požadavkům Vaší firmy, včetně sestavení nejvhodnější kombinace témat, aktivit a zapojených odborníků – lektorů. Vzdělávací kurzy pro Vás zrealizujeme bezplatně.

Nabízíme 3 vzdělávací moduly – finanční gramotnost, občanská gramotnost a měkké dovednosti. Jedná se například o jednání s klienty či partnery, spolupráci v týmu, komunikační a prezentační dovednosti, time a self management, odolnost vůči stresu apod.

Důležitým tématem jak pro zaměstnance, tak i pro zaměstnavatele je rovněž prevence předlužení, případně pomoc při řešení již obtížné finanční situace, což umíme zprostředkovat v rámci finančního vzdělávání, nebo řešení dalších témat souvisejících s občansko-právní problematikou, problematikou exekucí a insolvence. Díky naší nabídce získají Vaši zaměstnanci konkrétní relevantní znalosti a dovednosti, které skutečně potřebují a následně je využijí ve prospěch firmy. Vzdělávání může také pomoci zamezit fluktuaci zaměstnanců z důvodů jejich zadlužení, exekucí či jiných osobních problémů.

V případě Vašeho zájmu Vám zašleme další informace a rádi za Vámi přijedeme do firmy a po společné diskuzi pro Vás navrhneme řešení na míru.

Kontakt: Ing. Josef Písecký, e-mail: josef.pisecky@fdv.cz,  tel. 778 538 256.

Filtrovat

od 26.05.2024
do 26.05.2024
Všechny rubriky
Filtrovat