Členové

 • Agentura Helas s.r.o.

  Projekt Ocenění Českých Podnikatelek od roku 2008 podporuje a oceňuje české podnikatelky a vyzdvihuje společenskou odpovědnost drženou v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí.

  Přejít na web
 • Agentura Helas s.r.o.

  Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club je exkluzivním dámským klubem, který od roku 1999 sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu, navazuje na šmrnc první republiky a nebojí se nových technologií. Inspirace – zážitky – sdílení – nová přátelství.

  Přejít na web
 • Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.

  Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. poskytuje široké služby v oblasti insolvenčního práva. Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. působí jako insolvenční správce a zajišťuje řešení úpadků dlužníků oddlužením, reorganizací a konkursem. V rámci řešení jednotlivých případů vždy upřednostňujeme osobní přístup ke klientům a individuální řešení jejich problémů.

  Přejít na web
 • 1. VOX a.s.

  Kurzy, semináře a školení s tradicí od roku 1993. Rozšiřovat své znalosti můžete v daních a účetnictví, pracovněprávních i mzdových předpisech či v logistice, své dovednosti a schopnosti můžete rozvíjet prostřednictvím soft skills kurzů.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat