Zprávy a novinky
Zpět na novinky

Cena Industrie - pro nejlepší českou výrobkovou či technologickou inovaci

2017-05-30 / Aktuální téma

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky ve spolupráci s Vládou České republiky obecně prospěšnou společností Česká hlava, vyhlašují v rámci stejnojmenného projektu zaměřeného na vědu a výzkum, soutěž o nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci realizovanou českými, ale i zahraničními podniky na území České republiky – cenu Industrie.

Cena se uděluje za nejvýznamnější inovační technologii či výrobek realizovaný na území České republiky v posledních několika letech. Laureát ceny Industrie může být tuzemská nebo zahraniční právnická osoba se sídlem a činností v České republice, také získá možnost označit svoji technologii či výrobek chráněnou značkou "VYVINUTO V ČR".

Pokud jste vy nebo někdo ve vašem podniku zavedli takovou inovaci, zašlete svou přihlášku do této soutěže. Nominace není limitována žádným poplatkem.

Příjem nominací byl právě zahájen a uzávěrka jejich příjmů je 30. června 2017.

Více o podmínkách a potřebných náležitostech k soutěži a další informace, naleznete na stránkách www.ceskahlava.cz. V případě dotazů se neváhejte obrátit na email cerna@ceskahlava.cz (tel: 606 651 651).

Filtrovat

od 05.12.2022
do 05.12.2022
Všechny rubriky
Filtrovat

Časopis HKP