Semináře a akce
Zpět na akce

Doprovodná podnikatelská mise HK ČR do Kanady s místopředsedou vlády a ministrem vnitra Vítem Rakušanem

21.04.2024 / Ostatní / 21. - 27. 4. 2024 Kanada

Vážené dámy, vážení pánové,

Ministerstvo vnitra ČR a Hospodářská komora ČR zvou české firmy z oblasti krizového řízení (Disaster Management), ochrany před nebezpečím/ reakce na katastrofy (Emergency Response) a kyberbezpečnosti (Cyber Security)/ ICT k účasti na podnikatelské misi do Kanady, která se uskuteční 21. – 27. dubna 2024.

Podnikatelská mise doprovázející místopředsedu vlády a ministra vnitra Víta Rakušana vedená viceprezidentem HK ČR panem Radkem Jakubským plánuje v Kanadě navštívit Vancouver, hlavní město provincie Britská Kolumbie Victoria a hlavní město provincie Ontario Toronto

V rámci programu se počítá s návštěvami významných firem a institucí z výše zmíněných oborů a infrastruktur. Na programu budou rovněž podnikatelská setkání ve všech zmíněných městech, a to ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ottawě, Generálním konzulátem ČR v Torontu a místními institucemi.

Předpokládáme rovněž společenská setkání podnikatelské delegace s panem ministrem, s ředitelem NÚKIB, panem velvyslancem a s dalšími zástupci ZÚ ČR. 

Misi organizačně zajišťuje Hospodářská komora ČR. Na přípravě programu se vedle Ministerstva vnitra ČR podílí též výše zmíněné zastupitelské úřady.

Předpokládána je účast českých firem ze sektorů krizového řízení (Disaster Management), ochrany před nebezpečím a reakce na katastrofy (Emergency Response) a kyberbezpečnosti (Cyber Security)/ICT.

V případě zájmu o účast Vás prosíme o řádnou registraci, která zahrnuje:

  • vyplněnou podepsanou a neskenovanou závaznou přihlášku (za účastníka)
  • vyplnění elektronického formuláře (za účastníka) nezbytné informace pro Vaše uvedení v katalogu, vyhledávání partnerů, ubytování apod.
  • snímek pro prezentaci (za firmu)
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR – za účastníka)
  • foto účastníka v min. rozlišení 600x800 pixelů, 500 kB pro připravovaný katalog firem
  • logo společnosti

Materiály (přihlášku, snímek pro prezentaci, scan cestovního pasu, fotografii a logo) prosím zašlete na e-mail langerova@komora.cz (v kopii na mrazova@komora.cz) a to nejpozději do neděle 24. března 2024.  Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.


Těšíme se na Vaši účast!

Filtrovat

od 15.04.2024
do 15.04.2024
Všechny rubriky
Celá ČR
Filtrovat