Plánované semináře a akce

Zprávy

 • Hospodářská komora hl. m. Prahy představila nástroj pro rating udržitelnosti v Česku. Rating je první svého druhu na českém trhu, který lze použít i pro malé a střední firmy.

  26.01.2023 / Projekty HKP

  Hospodářská komora hl. m. Prahy (HKP) vyvinula unikátní ratingový nástroj CSI (Corporate Sustainability Index). CSI zpřístupní certifikaci ESG širšímu okruhu podniků, které se nemohou pouštět do dlouhých a náročných auditů. České firmy tak získají snadnější přístup k bankovnímu financování, kvalifikaci pro získání veřejných zakázek či dotací a také konkurenční výhodu mezi dodavateli velkých odběratelů. HKP tento nástroj vytvořila s využitím expertízy advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný a renomovaného partnera světových finančních institucí CRIF.

 • Co se pro podnikatele mění od roku 2023?

  11.01.2023 / Aktuální téma

  Pokud jste živnostník (OSVČ), tak vás nepochybně budou zajímat změny v oblasti sociálního a zdravotního pojištění a daní a případně regulace podnikání.

 • Veselé Vánoce a šťastný rok 2023

  21.12.2022 / Nezařazeno

  Vážení podnikatelé, členové a přátelé, dovolte nám, abychom vám touto cestou, jménem Hospodářské komory hl. m. Prahy, popřáli pevné zdraví a pokud možno klidné prožití Vánočních svátků a úspěšný a naplněný rok 2023. A pamatujte nikdy není po Vánocích, když to člověk nechce…Vánoce jsou totiž o rozpoložení mysli nikoliv o datumu.

Časopis HKP

Naši partneři

Zobrazit více členů