Akce a semináře

Zpět na semináře a akce

Podnikatelská mise do Indie - 4. - 9. března 2018

04. 03. 2018 / Indie

Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora ČR byla požádána Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR o zorganizování doprovodné podnikatelské mise ministra při příležitosti jeho návštěvy Indie ve dnech 4. – 9. března 2018.

Misi za HK ČR povede viceprezident Ing. Bořivoj Minář.

Mise se uskuteční speciálem.

V průběhu mise navštíví podnikatelská delegace Dillí, Aurangabad a Chennai.

V Dillí se podnikatelská delegace zúčastní za účasti ministra průmyslu a obchodu čtvrtého ročníku Podnikatelského fóra Indie – Evropa. Podnikatelské fórum, které pořádá Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí Indie a velvyslanectvími evropských zemí v Indii, nabízí jedinečnou příležitost ke schůzkám mezi indickými a evropskými představiteli vlád a firemního sektoru. Projednáváme rovněž možnost vystoupení členů delegace v jednotlivých panelech.

V Aurangabadu navštíví delegace montovnu automobilů Škoda a dle časových možností se seznámí s místními pamětihodnostmi.

V Chennai se Česká republika představuje jako partnerská země formou oficiální účasti na strojírenském veletrhu International Engineering Sourcing Show (IESS). V jednání je rovněž zasedání česko-indické pracovní skupiny pro těžký průmysl, kterého by se v případě konání mohli zástupci vybraných firem a podnikatelské delegace zúčastnit.

Ve spolupráci s Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) se uskuteční podnikatelské fórum a B2B jak v Dillí, tak v Chennai. 

Výše účastnického poplatku činí 1.878 EUR nebo 47.900,- Kč pro členy HK ČR či 2.066,27 EUR nebo 52.690,- Kč pro nečleny HK ČR. Účastnický poplatek zahrnuje leteckou dopravu vládním speciálem, zajištění víz, ubytování se snídaní v 5ti hvězdičkových hotelích, místní dopravu, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise. 

Pro účast v podnikatelské misi je nutno dodat závaznou přihlášku, kterou Vám na Vaši žádost zašleme, dále vyplněný firemní profil v ČJ a AJ, snímek pro prezentaci. 

Po obdržení závazné přihlášky budeme zajištovat hromadně elektronická víza, takže vás následně oslovíme pro dodání potřebných dokumentů. Cestovní pas musí mít minimálně 6 měsíců platnost po vstupu do Indie a musí mít 2 volné stránky!

Vzhledem ke skutečnosti, že počet míst ve vládním speciále je omezený, prosíme o zaslání podepsané a nascenované přihlášky co nejdříve, nejpozději do pátku 2. února 2018

Dokumenty zašlete na email talafus@komora.cz.

Filtrovat

od 26. 02. 2018
do 26. 02. 2018
Všechny rubriky
Celá ČR
Filtrovat

Časopis HKP