Představujeme naše členy

 • NeXA, s.r.o.

  Poskytujeme užitečné poradenství v oblasti bezpečnosti informací, IT služeb, řízení kontinuity činností a personalistiky. Realizujeme audity, analýzy rizik a penetrační testování, připravujeme bezpečnostní prověrky Národního bezpečnostního úřadu. Zastupujeme klienty v komunikaci s Úřadem pro ochranu osobních údajů. Řídíme projekty. Zavádíme a auditujeme systémy řízení. Naše podnikatelská strategie je založena na slušném přístupu a pečlivé realizaci smluvených služeb včetně garance výsledků.

  Přejít na web
 • O2 IT Services s.r.o.

  O2 IT Services svými službami pokrývá celý životní cyklus IT. Poskytuje IT služby pro komerční trh i v rámci skupiny O2. Prokázané reference potvrzují schopnost uspokojit i nejnáročnější zákazníky - komerční společnosti i instituce státní správy.

  Přejít na web
 • Česká pojišťovna a.s.

  Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.

  Přejít na web
 • CRIF - Czech Credit Bureau, a.s.

  Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis.

  Přejít na web
 • OMNIPOL a.s.

  Naše vize: „Být první volbou pro domácí i zahraniční partnery při řešení otázek obchodu s moderními technologiemi, obrannou a bezpečnostní technikou, zvláště v oblasti průzkumných a elektronických systémů. Neustále zkvalitňovat a rozšiřovat naše technologické zázemí a perspektivní, kvalifikovaný tým pracovníků. Navázat na více než 80 let úspěšné existence naší společnosti poskytováním kvalitních a spolehlivých služeb.“

  Přejít na web
 • AGAPA servis, s.r.o.

  Přejít na web
 • URS s.r.o.

  Přejít na web
 • Le Cheque Déjeuner s. r. o.

  Společnost Up Česká republika (Le Cheque Déjeuner s.r.o.) je specialistou na zaměstnanecké benefity nabízející stravenky, dárkové poukázky a poukázky pro volný čas a relaxaci. Up ČR je spolehlivým partnerem jak pro malé, tak střední či velké podniky.

  Přejít na web
 • DOUBLE INFORMATION - Josef Tichý

  Již od roku 1992 vám pomáháme ke splnění vašich snů a přání. Ať potřebujete peníze na cokoli, ideálním řešením je americká hypotéka. Hned po hypotečním úvěru je americká hypotéka nejlevnější způsob, jak vyřešit jakékoli finanční potřeby. Jedná se o bezúčelový úvěr, tzn. peníze můžete využít např. na konsolidaci zbytečně drahých půjček, na refinancování nevýhodné zástavy na vaší nemovitosti, na rekonstrukci, rozjezd či rozšíření podnikání, nebo třeba i vše najednou, kdy však máte pouze jeden jediný úvěr, tzn. pouze jednu splátku.
  Na rozdíl od bank nenahlížíme do bankovního registru a nepožadujeme dokládání příjmů. Poplatky u nás nevedeme, a to absolutně žádné! Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty zcela zdarma, a to vč. právních služeb.

  Přejít na web
 • Ing. Pavla Berková - Dream Job

  Personální agentura Dream Job zahájila svojí činnost v roce 2011, přičemž byla od samého začátku zaměřena především na segment hospitality a gastronomy. Za svého působení na trhu úspěšně obsadila stovky pozic do středního, vyššího i top managementu hotelů, restaurací, cateringových společností, cestovních kanceláří i realizačních týmů unikátních road show. Mezi našimi spokojenými klienty naleznete mezinárodní řetězce, soukromé společnosti i neziskové organizace působící v České republice i v zahraničí.

  Přejít na web
 • FRONTIER COMPONENTS, s.r.o.

  Jsme dodavatel širokého sortimentu dílů pro výrobce výtahů i pro jejich údržbu a opravy. Nabízíme výtahové stroje, kladky, bezpečnostní komponenty, vlečné kabely, výtahová lana, dveře, elektrokomponenty, výtahová vodítka a další příslušenství. K námi dodaným výrobkům poskytujeme odborný servis.

  Přejít na web
 • Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s.

  Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. poskytuje široké služby v oblasti insolvenčního práva.

  Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. působí jako insolvenční správce a zajišťuje řešení úpadků dlužníků oddlužením, reorganizací a konkursem.

  V rámci řešení jednotlivých případů vždy upřednostňujeme osobní přístup ke klientům a individuální řešení jejich problémů.

  Přejít na web
 • CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

  Během více než dvacetileté advokátní praxe jsme v domácím i mezinárodním prostředí získali reputaci stabilní a nezávislé kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Díky širokému spektru poskytovaných služeb jsme schopni zajišťovat špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci naší specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské a právo veřejného investování. Samozřejmá jazyková vybavenost nám umožňuje poskytovat právní servis v hlavních světových jazycích.

  Přejít na web
 • Pointex Plus, s.r.o.

  Přejít na web
 • FRONTIER TECHNOLOGIES, S.R.O.

  Přejít na web
 • JP TECH s.r.o.

  Přejít na web
 • CRI ameba.eu s.r.o.

  Ameba.eu je tým profesionálů z oborů HR a marketing. Na trhu působíme již od roku 2012.
  Během našeho působení jsme pomohli úspěšně obsadit pracovní pozice po celé České republice. Volná pracovní místa našich klientů nabízíme a vypisujeme na našem portálu ameba.eu. Kontaktujte nás na tel. 702120450!

  Přejít na web
 • Asiana, Co. Ltd.

  Přejít na web
 • Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

  CETIN, celým názvem Česká telekomunikační infrastruktura a.s., je česká telekomunikační společnost, která je součástí investiční skupiny PPF. Společnost CETIN vznikla odštěpením od O2 Czech Republic a.s. k 1. červnu 2015 a stala se správcem a provozovatelem největší telekomunikační sítě pokrývající celé území České republiky. Do správy CETIN patří fixní přístupová síť, mobilní přístupová síť a zároveň mezinárodní telekomunikační služby. Od ledna 2016 je společnosti CETIN ze 100% vlastněna skupinou PPF.
  Síť CETIN zahrnuje 38 000 km optických kabelů a 20 000 000 km párů metalických kabelů po celé České republice. Mixem mobilních technologií GSM, UMTS, LTE a CDMA, které šíří 6 000 základnových stanic, a prostřednictvím fixních technologií SDH, WDM, Ethernet a IP pokrývá 99,6 % populace ČR. Na mezinárodní úrovni vlastní CETIN fyzické síťové uzly PoP (Point of Presence) v Londýně, Vídni, Bratislavě a Frankfurtu.
  Od roku 2016 je CETIN generálním partnerem hudebního festivalu Pražské jaro. Společně s Pražským jarem uvedl v rámci jeho 71. ročníku festivalovou novinku - online přenos zahajovacího koncertu na Pražskou Kampu a do 8 českých a slovenských kin.

  Přejít na web
 • ASIANA, spol. s r.o.

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat