Členové

 • ZK - TERMOCHEM s.r.o.

  Přejít na web
 • ZEPHYR, s.r.o.

  Přejít na web
 • Vega Tour s.r.o.

  Přejít na web
 • URS s.r.o.

  Přejít na web
 • Up Česká republika s.r.o.

  Společnost Up Česká republika s.r.o. je specialistou na zaměstnanecké benefity nabízející stravenky, dárkové poukázky a poukázky pro volný čas a relaxaci. Up ČR je spolehlivým partnerem jak pro malé, tak střední či velké podniky.

  Přejít na web
 • SPED-IT s.r.o.,

  Společnost SPED-IT s.r.o. byla založena v lednu 2008. Nosným programem společnosti je mezinárodní nákladní doprava a spedice. Z těchto činností vyplynula potřeba řešit problematiku komplexní správy vozového parku. Proto jsme se začali zabývat online sledováním (monitorováním) vozidel a pohonných hmot, vybudovali jsme auto/pneu servis. SPED-IT s.r.o. přináší svými službami nový obzor pro dopravní, logistické, stavební společnosti a zemědělce, zkrátka všechny, kteří,disponují ve svém vozovém parku osobními, užitkovými, nákladními vozy,stavebními stroji a zemědělskou technikou.

  Přejít na web
 • SOFTconsult spol. s r.o.

  Vývoj a distribuce software. 3D grafické software: ArCon, Spirit, Weto dřevostavby. Vytváření 2D/3D grafických internetových řešení, webdesign, redakční systémy. Software na zakázku, databáze a grafická řešení, více na: www.softconsult.com

  Přejít na web
 • Raben Logistics Czech

  Raben Logistics Czech působí na trhu od roku 2008. Nabízí komplexní logistické služby pro malé, střední i velké podniky ve všech segmentech. Poskytuje smluvní logistiku, tuzemskou a zahraniční silniční přepravu, logistiku čerstvých produktů a další služby. Disponuje 9 strategicky rozmístěnými skladovými areály po celé České republice, zaměstnává 600 zaměstnanců a nabízí přes 85 000 m2 moderních skladových prostor.

  Přejít na web
 • Pointex Plus, s.r.o.

  Přejít na web
 • PM Group CZ s.r.o.

  PM Group je mezinárodní společnost, která poskytuje profesionální služby v oblasti řízení staveb, architektonicko-projekčních služeb a technického poradenství. Společnost s hlavním sídlem v Irsku působí ve 30 zemích světa a zaměstnává přes 2,150 vysoce kvalifikovaných manažerů, kteří působí na projektech administrativních, obchodních a nákupních center, průmyslových areálů převážně v oblasti farmacie, potravinářství, pokročilých technologií, výzkumu a inovačních center, dále také projektů z oblasti infrastruktury, zdravotnictví, ekologie a energetiky. Od našeho založení v České republice jsme spolupracovali na projektech s předními klienty, mezi něž patří výrobní, investiční a developerské společnosti jako například Penta Investments, J&T Real Estate, Unibail-Rodamco, Doosan, Gebrüder Weiss, FEI a další. Pro další informace kontaktujte PM Group CZ s.r.o.: Marta Šťastná, Business Development Director Tel: +420 603 565 687, Email: marta.stastna@pmgroup-global.com

  Přejít na web

Filtrovat

Všechny rubriky
Filtrovat