Semináře a akce
Zpět na akce

Předběžné tržní konzultace a další výhody, které dodavatelům přináší zákon o zadávání veřejných zakázek. Seminář zdarma

16.10.2019 / Seminář / 9:30 hodin, Hospodářská komora ČR (Florentinum), zasedací místnost Praha.

Každý dodavatel, který dodává své výrobky nebo služby státním podnikům, ministerstvům, městům či obcím, ví, že obchodní vztahy s veřejným sektorem jsou specifické a od běžného obchodního světa odlišné. Důvodem je zákon o zadávání veřejných zakázek, registr smluv a další zákonné limity, kterým veřejné zakázky podléhají.

Pro vás, dodavatele, jsme připravili seminář k veřejným zakázkám, kterým chceme ukázat hlavní výhody, které pro dodavatele přinesla nová úprava veřejných zakázek od října 2016, upozornit na aktuální témata a nabídnout rozumný a praktický výklad tam, kde zpravidla vznikají největší obavy z účasti v zadávacích řízeních na veřejné zakázky.

Jsme připraveni představit vám zákon tak, abyste věděli, jak využít výhody nového zákona z pohledu dodavatele, a porozuměli omezením, která jsou se zadáváním veřejných zakázek přirozeně spojena. Zaměříme se zejména na výhody a možnosti (ale i limity) předběžné tržní konzultace, a probereme též pravidla elektronické komunikace se zadavateli a prokazování kvalifikace.

Další informace a přihláška zde.

Filtrovat

od 20.10.2019
do 20.10.2019
Všechny rubriky
Celá ČR
Filtrovat

Časopis HKP