Semináře a akce
Zpět na akce

Podnikatelská mise do Tokia v termínu 29.7. – 4.8. 2020 u příležitosti Letních olympijských her 2020

27.07.2020 / Ostatní /

Vážené dámy, vážení pánové,
 
zveme Vás na jedinečnou podnikatelskou misi do Tokia v termínu 29.7. – 4.8. 2020 u příležitosti Letních olympijských her 2020. Cílem mise je využít vysokou koncentraci lidí z různých odvětví na jednom místě pro bilaterální jednání, navázání nových obchodních kontaktů na pozadí největší a nejprestižnější sportovní události světa i roku 2020. Podnikatelská mise je uspořádaná ve spolupráci s Českým olympijským výborem a s Velvyslanectvím ČR v Tokiu.

V návaznosti na náš email ohledně průzkum zájmu nyní zasíláme email na misi již se závaznou přihláškou. Podnikatelská mise bude trvat 5 dní (7 dní včetně cesty komerční linkou). Cestu je nutné řešit s velkým předstihem vzhledem k náročnosti a unikátnosti celé akce a také s ohledem na velké množství návštěvníků.

S tím souvisí včasná rezervace letů, ubytování, zaplacení zálohy za tyto služby a případné zajištění dopravy výrobků k prezentaci.

V programu počítáme s návštěvou Zastupitelského úřadu ČR (ZÚ ČR) v Tokiu, který bude sloužit jako Český dům v rámci Olympiády, se vstupem do VIP prostoru Českého domu, uspořádáním podnikatelského setkání a networkingu mezi českými a japonskými firmami. Bude rovněž možnost navštívit vybraná sportoviště v rámci Her XXXII. Olympiády. V ceně za podnikatelskou misi je zahrnut vstup na atletiku.   V jednání je také prezentace českých firem/výrobků japonským partnerům v prostorách ZÚ ČR (Českého domu). Účastníkům podnikatelské mise se také naskýtá možnost osobního setkání a diskuze s přítomnými českými ústavními činiteli a představiteli ZÚ ČR. Podrobnější program nyní intenzivně připravujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci se ZÚ ČR v Tokiu a Českým olympijským výborem.

Registrujte se zasláním skenu podepsané závazné přihlášky na email veselka@komora.cz co nejdříve, nejpozději však do 9.8.2019.

Upozorňujeme, že kapacita je omezená!

Výše účastnického poplatku činí 6.293 EUR pro členy HK ČR a 6.992 EUR pro nečleny HK ČR. Cena zohledňuje nejexponovanější období v Tokiu a je v ní zahrnuta:

 

  • zpáteční letenka komerční linkou
  • ubytování se snídaní v hotelu po dobu mise
  • místní transfery
  • podíl na cateringu
  • vstup do VIP zóny Českého domu
  • návštěva vybraných atletických disciplín
  • organizace firemních jednání
  • služba pracovníků HK ČR po dobu mise
  • organizační náklady spojené s přípravou mise

 

V případě Vašeho zájmu o vstupenky na další olympijské disciplíny (tenis, plavání, veslování, beach volejbal, volejbal, basketbal, 3x3 basketbal, divoká voda…aj.), které budou na programu v termínu podnikatelské mise, je možné zakoupení nad rámec nabízeného. Seznam vstupenek i cen Vám bude zaslán na základě Vašeho požadavku po závazném potvrzení Vaší účasti.

Soubory ke stažení

Filtrovat

od 29.01.2020
do 29.01.2020
Všechny rubriky
Celá ČR
Filtrovat

Časopis HKP